Yedigöller’in benzersiz tabiatının içinde 2015 yılından beri hizmet veren Habitat Mesire günübirlik ya da konaklama tercihi olan misafirlerini layığıyla ağırlamaya devam ediyor.

Bungalov konaklama ve çadır kampı alanları dışında doğa ile bütünleşik bir ortamda sevdiklerinizle bir yemek masasını paylaşmayı, manzaraya karşı sohbet etmeyi kim istemez?

Habitat Mesire size bu keyfi yaşatacak alternatifleri sunmak için Yedigöller Milli park içerisindeki ilk ve tek A la Carte restoran olan Habitat Restoran’da onlarca yemek seçeneğini sizlerle paylaşmaya davet ediyor.

Güzel bir keşif yürüyüşü yaptınız, ruhunuzu doyuma ulaştırdınız. Artık güzel bir yemek masasında fiziksel açlığınızı doyuma ulaştırma zamanı! Habitat restorandaki zengin menü sayesinde manzaraya karşı yiyeceğiniz keyifli bir yemek şüphesiz anılarınızda güzel bir yer edinecek.

 

Bu alternatiflerin dışında Bungalov evlerin içindeki mutfakta, konaklama süresi boyunca kendi yemeklerinizi yapıp yiyebilmeniz de mümkün. Mangal sever tatilciler için de bu keyfi yaşamanız için ayrıca mangal temini yapılmaktadır.

 

Habitat Mesire tesisinde bulunan Sincap cafe ise hızlı ve yorucu yaşama kısa bir mola vermenizi sağlayacak alternatif yiyecek ve    içecek listesi, sade ve şık tasarımı ile ziyaretinizi bekliyor.