SSS

Yedigöller Milli Park SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

www.yedigollermillipark.com web sitemizin ana sayfasındaki REZERVASYON sekmesine tıklayarak giriş çıkış tarihlerinizi seçip, rezervasyon bilgilerinizi oluşturduktan sonra kredi kartınızla ödeme yaparak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzu oluşturup ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içerisinde rezervasyonunuzun onaylandığına dair konfirme e-maili alacaksınız.

 

Telefonla oluşturma opsiyonumuz bulunmamaktadır.

Yedigöllere nasıl ulaşım sağlayabilirim

Özel aracıyla İstanbul’dan ve Ankara’dan çıkacak olanlar, TEM otoyolunu kullanarak Bolu sapağına kadar ilerlemeliler. Bundan sonra iki seçenek var. Birincisi, Bolu-Yeniçağa ayrımından saparak, Mengen üzerinden gitmektir. Bu yolu seçenler, yeşilin her tonunu görebilecekleri keyifli bir yolculuk yapabilirler. İkinci seçenek, Bolu merkezden kuzeye ayrılan yollarla gitmektir. Bu yol 2015’in sonbahar aylarında tamamlanmış ve ulaşıma açılmıştır. Ancak yine de bu yolu kullanan sürücülerin dikkatli olması gerekmektedir. Kışın Bolu-Yedigöller güzergâhı karla kaplı olduğundan ulaşım sadece Yeniçağa-Mengen-Yazıcık üzerinden yapılır.

Otobüsle gitmek isteyenler için, özellikle büyük şehirlerin hemen hepsinden, Bolu’ya otobüs seferi yapılmaktadır. Ancak, Bolu’dan sonra Yedigöller’e ulaşım sadece taksilerle veya özel araçla yapılmaktadır.

Yedigöllere yakın illerden mesafe ne kadar?

  • İstanbul’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 4,5 saat
  • Ankara’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 3,5 saat
  • Bursa’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 4 saat
  • Eskişehir’den Yedigöller’e: Yaklaşık 4,5 saat
  • Zonguldak’tan Yedigöller’e: Yaklaşık 2,5 saat
  • Düzce’den Yedigöller’e: Yaklaşık 2 saat
  • Bolu’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 1 saat
  • Mengen’den Yedigöller’e: Yaklaşık 1 saat

Evimi kendim seçebilir miyim?

Evet, evinizi seçerek rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Oda sayısını 1 olarak işaretleyip rezervasyonumu oluşturdum, ev sadece bana mı ait olacak?

Rezerve ettiğiniz ev yalnızca size aittir. Sizden farklı bir misafir aynı eve rezervasyon yapamaz.

Ev anahtarımı nereden teslim alacağım?

Anahtarınızı Büyükgöl’ün yakınındaki Habitat Restauran’dan teslim alabilirsiniz.

 İletişim: 0374 229 40 10 – 0534 770 29 53

Evlerin fotoğraflarını ve özelliklerini nereden görüntüleyebilirim?

www.yedigollermillipark.com web sitemizin ana sayfasındaki Evlerimiz sekmesine tıklayarak tüm evlerin genel görünümüne ulaşırsınız. Ardından incelemek istediğiniz evin üzerine gelerek rezervasyon butonuna tıkladığınızda açılan ekranda evlerin detay fotoğraflarına ve evlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon iptali veya tarih değişikliği için ne yapmalıyım?

Taleplerinizi e-posta veya telefonla (Pzt-Cuma 09:00-18:00) bize iletebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

E-posta: bilgi@yedigollermillipark.com)

Telefon: 0212 291 51 00

 

Hizmet başlangıç tarihine 20 (yirmi) gün ve daha fazla kala yapılan iptal ve iade taleplerinde tüm bedel iade edilecektir.

 

Hizmet başlangıç tarihine 20-7 (yirminci gün ile yedinci gün arasında) gün kala yapılan iptal ve iade taleplerinde müşteri, hizmet bedelin %40’ını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

 

Hizmet başlangıç tarihine 7 (yedi) gün ve daha az bir süre kala yapılan iptal ve iade taleplerinde ise hiçbir bedel iade edilmeyecektir.

 

Müşteri, rezervasyonunda değişiklik yapma talebini en geç hizmetin başlayacağı günden 10 (on) gün öncesine kadar Otel’e bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen tarihten sonra bildirilecek değişiklik talepleri işleme alınmayacaktır.

 

İptal, iade ve değişiklik koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon ücretine neler dahil?

Rezerve ettiğiniz evin konaklama ve hizmet bedeli dahildir. Kişi sayısına göre fiyat değişmemektedir (1 evde bir kişi de kalsanız 4 kişi de kalsanız evin fiyatı sabittir). Yeme içme vb. ekstralar size ait olup dilerseniz Milli Park içerisinde A la-carte hizmet vermekte olan Habitat Restaurant’ı ziyaret edebilirsiniz.

Evlerin içerisindeki mutfaklar kullanıma açık mı?

Evet, mutfakları kullanabilirsiniz ancak ihtiyacınız olan mutfak malzemelerinizi kendiniz temin etmelisiniz (Tabak, bardak, tava, cezve, vs.). Odalarımızda mini buzdolabı ve mini ocak-piknik tüpü dışında herhangi bir mutfak malzemesi bulunmamaktadır.

Milli Park içerisinde nereden alışveriş yapabilirim?

Milli Park içerisinde alışveriş yapabileceğiniz herhangi bir yer bulunmamaktadır (market, bakkal vs.). Bu sebeple yolculuğunuz esnasında merkezi yerlerden alışverişinizi yapmanızı öneririz.

YİNE DE SORMAK İSTEDİKLERİM VAR,NE YAPABİLİRİM?

Resmi tatil günleri hariç; Hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-12:00 saatleri arasında 0850 241 15 81 – 533 146 31 21 numaralı telefonlardan merkez ofisimize ulaşabilirsiniz.

Check Availabity

1 Oda , 1 Adult , 0 Children
Evler
Adults
Childrens