Sık Sorulan Sorular

NASIL REZERVASYON YAPTIRABİLİRİM?

www.yedigollermillipark.com web sitemizin ana sayfasındaki REZERVASYON sekmesine tıklayarak giriş çıkış tarihlerinizi seçip,rezervasyon bilgilerinizi oluşturduktan sonra kredi kartınızla ödeme yaparak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzu oluşturup ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içerisinde rezervasyonunuzun onaylandığına dair konfirme e-maili alacaksınız.

Telefonla arayarak rezervasyon oluşturamazsınız.

MÜSAİT EVLERİ NASIL GÖREBİLİRİM?

Web sitemizin ana sayfasında sağ üst köşede bulunan mavi renkli REZERVASYON butonuna tıklayıp ardından giriş çıkış tarihlerinize göre sorgulama yapabilirsiniz. Sistem seçtiğiniz tarihlerde müsait olan evleri size gösterecektir.

YEDİGÖLLER'E NASIL ULAŞABİLİRİM?

Özel aracıyla İstanbul’dan ve Ankara’dan çıkacak olanlar, TEM otoyolunu kullanarak Bolu sapağına kadar ilerlemeliler. Bundan sonra iki seçenek var. Birincisi, Bolu-Yeniçağa ayrımından saparak, Mengen üzerinden gitmektir. Bu yolu seçenler, yeşilin her tonunu görebilecekleri keyifli bir yolculuk yapabilirler. İkinci seçenek, Bolu merkezden kuzeye ayrılan yollarla gitmektir. Bu yol 2015’in sonbahar aylarında tamamlanmış ve ulaşıma açılmıştır. Ancak yine de bu yolu kullanan sürücülerin dikkatli olması gerekmektedir. Kışın Bolu-Yedigöller güzergâhı karla kaplı olduğundan ulaşım sadece Yeniçağa-Mengen-Yazıcık üzerinden yapılır.
Otobüsle gitmek isteyenler için, özellikle büyük şehirlerin hemen hepsinden, Bolu’ya otobüs seferi yapılmaktadır. Ancak, Bolu’dan sonra Yedigöller’e ulaşım sadece taksilerle veya özel araçla yapılmaktadır.

YEDİGÖLLER'E YAKIN İLLERDEN MESAFE NE KADAR?

  • İstanbul’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 4,5 saat
  • Ankara’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 3,5 saat
  • Bursa’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 4 saat
  • Eskişehir’den Yedigöller’e: Yaklaşık 4,5 saat
  • Zonguldak’tan Yedigöller’e: Yaklaşık 2,5 saat
  • Düzce’den Yedigöller’e: Yaklaşık 2 saat
  • Bolu’dan Yedigöller’e: Yaklaşık 1 saat
  • Mengen’den Yedigöller’e: Yaklaşık 1 saat

EVİMİ KENDİM SEÇEBİLİR MİYİM?

Evet,evinizi seçerek rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

ODA SAYISINI 1 OLARAK İŞARETLEYİP REZERVASYONUMU OLUŞTURDUM,EV SADECE BANA MI AİT OLACAK?

Rezerve ettiğiniz ev yalnızca size aittir. Sizden farklı bir misafir aynı eve rezervasyon yapamaz.

EV ANAHTARIMI NEREDEN TESLİM ALACAĞIM?

Anahtarınızı Büyük Göl’ün yakınındaki Habitat Restaurant’dan teslim alacaksınız (0374 229 40 10 – 0534 770 29 53)

EVLERİN FOTOĞRAFLARINI ve ÖZELLİKLERİNİ NEREDEN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRİM?

www.yedigollermillipark.com web sitemizin ana sayfasındaki Evlerimiz sekmesine tıklayarak tüm evlerin genel görünümüne ulaşırsınız.Ardından incelemek istediğiniz evin üzerine gelerek rezervasyon butonuna tıkladığınızda açılan ekranda evlerin detay fotoğraflarına ve evlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

REZERVASYON İPTALİ,TARİH DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN NE YAPMALIYIM?

Taleplerinizi e-mail ( bilgi@yedigollermillipark.com) veya telefonla (Pzt-Cuma 09:00-18:00) 0212 291 51 00 bize iletebilirsiniz. Mesai  saatleri içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Hizmet başlangıç tarihine 20 (yirmi) gün ve daha fazla kala yapılan iptal ve iade taleplerinde tüm bedel iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 20-7 (yirminci gün ile yedinci gün arasında) gün kala yapılan iptal ve iade taleplerinde müşteri, hizmet bedelin %40’ını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Hizmet başlangıç tarihine 7 (yedi) gün ve daha az bir süre kala yapılan iptal ve iade taleplerinde ise hiçbir bedel iade edilmeyecektir.

Müşteri, rezervasyonunda değişiklik yapma talebini en geç hizmetin başlayacağı günden 10 (on) gün öncesine kadar Otel’e bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen tarihten sonra bildirilecek değişiklik talepleri işleme alınmayacaktır.

İptal,iade ve değişiklik koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni inceleyebilirsiniz.

REZERVASYON ÜCRETİNE NELER DAHİL?

Rezerve ettiğiniz evin konaklama ve hizmet bedeli dahildir. Kişi sayısına göre fiyat değişmemektedir (1 evde bir kişi de kalsanız 4 kişi de kalsanız evin fiyatı sabittir). Yeme içme vb. ekstralar size ait olup dilerseniz Milli Park içerisinde ala-carte hizmet vermekte olan HABİTAT RESTAURANTI ziyaret edebilirsiniz.

EVLERİN İÇERİSİNDEKİ MUTFAKLAR KULLANIMA AÇIK MI?

Evet,mutfakları kullanabilirsiniz ancak ihtiyacınız olan mutfak malzemelerinizi kendiniz temin etmelisiniz (tabak,bardak,tava,cezve vs vs.).Mini buzdolabı ve mini ocak-piknik tüpü dışında herhangi bir mutfak malzemesi yoktur.

MİLLİ PARK İÇERİSİNDE NEREDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRİM?

Milli Park içerisinde alışveriş yapabileceğiniz herhangi bir yer bulunmamaktadır (market,bakkal vs.). Bu sebeple yolculuğunuz esnasında merkezi yerlerden alışverişinizi yapmanızı öneririz.

YİNE DE SORMAK İSTEDİKLERİM VAR,NE YAPABİLİRİM?

Resmi tatil günleri hariç;Haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-12:00 saatleri arasında 0850 241 15 81 – 533 146 31 21 numaralı telefonlardan merkez ofisimize ulaşabilirsiniz.