Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

9 Ocak 2023 2023-01-09 15:33
  • Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı: İletişim formu, e-bülten ve rezervasyon formu; kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi v.b bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri istenmektedir.
  • Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı: Bilgileriniz sağlıklı bir hizmet verebilmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu bilgiler iletişim kurabilmek, iş başvurusu alabilmek veya e-bülten hizmeti sunabilmek veya otelimiz için rezervasyon yapabilmek için istenilmektedir. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.
  • Kullanıcı bilgileri üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
  • Web Sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemize girmiş olduğu bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım kısıtlanmıştır.
  • Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., söz konusu bilgileri müşteri lerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Hotel, bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.l’in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.
  • Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Habitat Mesire Yerleri Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘ e aittir.
  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Check Availabity

1 Oda , 1 Adult , 0 Children
Evler
Adults
Childrens