2015 yılında hizmet vermeye başlamış olan Yedigöller kamp alanı/Habitat Mesire, doğa ile yeniden kucaklaşmak isteyen gezginlerin en fazla tercih ettiği tesislerden biridir.

Bir süreliğine de olsa şehir yaşamının gri atmosferinden çıkıp, yemyeşil bir doğanın içinde kendimizi bulmak, kişisel keşif serüvenimizde size yol gösterici olacaktır.

Peki bu deneyimi yaşamak için Yedigöller kamp alanındaki alternatiflerimiz nedir?

Yedigöller milli parkına özel aracınızla gelip, çadır ücretini ödediğimizde alana giriş yapmış oluyoruz. Çadır ücretleri kişi başı üzerinden değil çadır sayısı olarak planlanmıştır. Görevlilerin uygun gördüğü alanlarda kurulumunuzu yaptıktan sonra eşsiz bir doğa tatili deneyimine hazırsınız demektir.

Günübirlik ziyaretçilerin de sayısının arttığı hafta sonlarının kalabalık ortamı tercih etmeyen doğa severler, kamp tercihlerini hafta içinden yana da kullanabilmektedir.

Çadırınızı göle nazır kurduğunuzda, sabahın ilk ışıklarında harika bir manzaraya gözlerinizi açmak, kuş sesleri eşliğinde güne merhaba demek, tertemiz havanın yenileyici etkisini ruhunuzda ve bedeninizde hissetmek size çok iyi gelecek.