Doğa ile iç içe tatilin keyfini nasıl çıkarırsınız? Farklı barınma alternatifleri size yol gösterecek!

Otel odalarının konforlu alanından çıkıp, alternatif konaklama yöntemlerinden birini seçerek kendi konforunuzu kendiniz yaratabilirsiniz. Kontrol tamamen sizin elinizde!

Gün geçtikçe güvenli kamp alanları tek başına ya da ailesiyle birlikte tatil yapmak isteyen herkes için harika bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Bunun için doğru kamp alanını seçmek birinci ve en önemli koşul.  Yıllardır eşsiz doğasından bir şey kaybetmeyen, ormanın, bitkilerin ve diğer canlıların alanlarının korunduğu Yedigöller Milli Park alanındaki kamp alanları bu deneyimi yaşamak için hizmetlerine devam ediyor. Doğada olmanın yanında güvenlik ihtiyacını da önemseyenler için doğru adreslerden biridir.

Özellikle yakın çevrede olanların en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Yedigöller Milli Park / Habitat Mesire binlerce yol kat etmeden sizi doğanın kollarında dinlenmeye çağırıyor! Kırsal bir alanda bir hafta sonunuzu geçirmek yeni haftaya başlamak için size ilham ve güç verecektir.

Dört tarafınızın ağaçlarla çevrili olduğu bir yerde ahşap bir bungalov evde konaklarken ruhunuz doğa ile uyumunu yeniden kazanacak, sabah kahvaltısını göl manzarasına karşı yaparken anılarınıza en değerlilerinden birini eklemiş olacaksınız.

Alternatif doğa tatili fikirleri saymakla bitmez. Fakat insanın güven ve konfor arayışı da her daim varlığını sürdürecek gibi görünüyor. Bu iki koşulun da birleştiği bir doğa alanı bulduğunuzda kendinizin ve sevdiklerinizin keyifli anlarına tanık olacaksınız.