SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

 

Minimum konaklama şartları olan tarihleri öğrenmek için için lütfen ''FİYATLAR''sekmesini inceleyiniz.

 

MÜSAİT EVLERİ NASIL GÖREBİLİRİM?

Web sitemizin ana sayfasında sağ üst köşede bulunan REZERVASYON butonuna tıklayıp ardından giriş çıkış tarihlerinize göre sorgulama yapabilirsiniz. Sistem seçtiğiniz tarihlerde müsait olan evleri size gösterecektir.Tarihlere göre sorgulama yaparken lütfen minimum konaklama kurallarını dikkate alınız.Fiyatlar sekmesinden, hangi tarih aralıklarına minimum konaklama (2 gece veya üzeri)şartı olduğunu görebilirsiniz.

NASIL REZERVASYON YAPTIRABİLİRİM?

www.yedigollermillipark.com web sitemizin ana sayfasındaki REZERVASYON sekmesine tıklayarak giriş çıkış tarihlerinizi seçip,rezervasyon bilgilerinizi oluşturduktan sonra kredi kartınızla ödeme yaparak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzu oluşturup ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içerisinde rezervasyonunuzun onaylandığına dair konfirme e-maili alacaksınız.

Telefonla arayarak rezervasyon oluşturamazsınız.

EVİMİ KENDİM SEÇEBİLİR MİYİM?

Evet,seçtiğiniz tarihlerde müsait olan evlerden dilediğinizi seçerek rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TARİHLERİMİ GİREREK SORGULAMA YAPTIM ANCAK BUNGALOVLARI GÖREMİYORUM,SEBEBİ NEDİR?

Rezervasyon tarihlerinize göre sorgulama yaptığınızda sistem size müsait olan evleri gösterecektir,herhangi bir ev göremiyorsanız sebebi;

1) Minimum konaklama şartı olabilir ve bu şarta uygun olmayacak şekilde arama yapmış olabilirsiniz.Fiyatlar sekmesinden hani tarih aralıklarında minimum konaklama şartı olduğunu öğrenebilirsiniz. Minimum 2 veya 3 gece rezervasyon kabul ettiğimiz tarihlerde 1 gece için arama yapıyorsanız sistem rezervasyon yapmanıza izin vermeyecektir.

2) Minumum konaklama şartlarına uygun olarak arama yaptığınız halde müsaitlik göremiyorsanız seçtiğiniz tarihlerde tüm yerlerimiz dolmuş demektir,farklı tarihler için rezervasyon yapmayı deneyebilirsiniz.

BUNGALOV SAYISINI 1 OLARAK İŞARETLEYİP REZERVASYONUMU OLUŞTURDUM,EV SADECE BANA MI AİT OLACAK?

Rezerve ettiğiniz ev yalnızca size aittir. Sizden farklı bir misafir aynı eve rezervasyon yapamaz.

EV ANAHTARIMI NEREDEN TESLİM ALACAĞIM?

Anahtarınızı Büyük Göl’ün yakınındaki Habitat Restaurant'dan teslim alacaksınız (0374 229 40 10-0534 770 29 53)

EVLERİN FOTOĞRAFLARINI ve ÖZELLİKLERİNİ NEREDEN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRİM?

Web sitemizin ana sayfasındaki BUNGALOVLAR sekmesine tıklayarak tüm evlerin genel görünümüne ulaşırsınız.Ardından incelemek istediğiniz evin üzerine gelerek rezervasyon butonuna tıkladığınızda açılan ekranda evlerin detay fotoğraflarına ve evlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

REZERVASYON İPTALİ,TARİH DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN NE YAPMALIYIM?

Taleplerinizi e-mail ( bilgi@yedigollermillipark.com) veya telefonla (Pzt-Cuma 09:00-18:00) 0850 241 15 81 bize iletebilirsiniz. Mesai  saatleri içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Hizmet başlangıç tarihine 20 (yirmi) gün ve daha fazla kala yapılan iptal ve iade taleplerinde tüm bedel iade edilecektir.

Hizmet başlangıç tarihine 20-7 (yirminci gün ile yedinci gün arasında) gün kala yapılan iptal ve iade taleplerinde müşteri, hizmet bedelin %40’ını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Hizmet başlangıç tarihine 7 (yedi) gün ve daha az bir süre kala yapılan iptal ve iade taleplerinde ise hiçbir bedel iade edilmeyecektir.

Müşteri, rezervasyonunda değişiklik yapma talebini en geç hizmetin başlayacağı günden 10 (on) gün öncesine kadar Otel’e bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen tarihten sonra bildirilecek değişiklik talepleri işleme alınmayacaktır.

İptal,iade ve değişiklik koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni inceleyebilirsiniz.

http://www.yedigollermillipark.com/pages/terms-of-use

İptal ve iade koşulları ''iade edilebilir'' rezervasyonlar için geçerli olup,MÜŞTERİ ''iade edilemez'' rezervasyon yaptırdıysa iptal ve iade koşulları uygulanamaz.

REZERVASYON ÜCRETİNE NELER DAHİL?

Rezerve ettiğiniz evin konaklama ve hizmet bedeli dahildir. Kişi sayısına göre fiyat değişmemektedir (1 evde bir kişi de kalsanız 4 kişi de kalsanız evin fiyatı sabittir). Yeme içme vb. ekstralar size ait olup dilerseniz Milli Park içerisinde ala-carte hizmet vermekte olan HABİTAT RESTORANI ziyaret edebilirsiniz.

EVLERİN İÇERİSİNDEKİ MUTFAKLAR KULLANIMA AÇIK MI?

Evet,mutfakları kullanabilirsiniz ancak ihtiyacınız olan mutfak malzemelerinizi kendiniz temin etmelisiniz (tabak,bardak,tava,cezve vs vs.).Mini buzdolabı ve mini ocak-piknik tüpü dışında herhangi bir mutfak malzemesi yoktur.

MİLLİ PARK İÇERİSİNDE NEREDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRİM?

Milli Park içerisinde alışveriş yapabileceğiniz herhangi bir yer bulunmamaktadır (market,bakkal vs.). Bu sebeple yolculuğunuz esnasında merkezi yerlerden alışverişinizi yapmanızı öneririz.

YİNE DE SORMAK İSTEDİKLERİM VAR,NE YAPABİLİRİM?

Resmi tatil günleri hariç;Haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 241 15 81 - 0533 146 31 21-0374 229 40 10 numaralı telefonlardan merkez ofisimize ulaşabilirsiniz.

Sevgiler...

HABİTAT MESİRE YERLERİ,YEDİGÖLLER